Welcome, visitor! [ Register | Login

SesliLal.Com,Admin..

Genel 17 Ekim 2021

Bu sesli Chat siteleri denen camiada haddini bildiecegim insan sayisi biraz daha var bekleyin yavas yavas ,yavas yavass hepinizede sira gelecek , biz kimin ne oldgunu cok iyi biliyoruz it oldugunuz kapida kurt rolü yapmayin mermi gibi Sekerim üstünüze üstünüze buralarda kendini bi halt zanneden ama aslinda hic bir halt olmayan ne vatanina ne milletine nede kendine nede ailesin Hayri olmayan insanciklar hepinize dokunacagim bekleyin sirayla yavas  yavass  sirasi gelenin haddini bildiregim merak etmeyin siz Abaza lar sizi ,real hayatinizda yapamadiginizi buralarda yapmaya calisan sanalin insanciklari

Bir önceki yazımız olan Sesliklup,Sesliklup.Com Sohbet Girisi Burdandir Tikla ! başlıklı makalemizde sesliklup, sesliklup.com ve sesliklup.net hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Sesli Ve Görüntülü Sesli Chat sitesi. Seviyeli Sesli chat odalarında Hoşca vakit gecirebilirsiniz.

Leave a Reply

 • SesiLal Sesli sohbet..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Seslilal.Com Sesli Chat Sesli Sohbet Sesli ve Yazili Chat Hizmeti Seslilal Görüntülü arkadaslik siteleri Seslilal Almanya Partner Siteleri.. Bir önceki yazımız olan Türkce Pop Remix başlıklı makalemizde sesli chat, sesli lal ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Tan Askim Diyorum.. Tan Sarkilari ,Tan Sarkilari Dinle SesliLal

  by on 26 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Mir Perver, Sarya başlıklı makalemizde mir perver dinle, mir perver sarkilari ve mus bulanik hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Mustafa ceceli Mühür..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan SesiLal Sesli sohbet.. başlıklı makalemizde sesli chat ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Öptüm Nefesinden uzaklardan..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Mustafa ceceli Mühür.. başlıklı makalemizde sesli chat, sesli sohbet ve seslilal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Türkce Pop Remix

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Tan Askim Diyorum.. Tan Sarkilari ,Tan Sarkilari Dinle SesliLal başlıklı makalemizde sesli chat, sesli lal ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.