Welcome, visitor! [ Register | Login

Sesligece,Sesligece.Com Girisleri Burdandir..

Genel 17 Mayıs 2021

Sesligece sesli sohbet sesli Chat kamerali görüntülü sohbet odalari sesligece sohbet platformu gecici bir süreligine kapanmistir yeni girisler buradan yapilmaktadir sesligece sohbet odalarina giris yapmak icin Google arama motorundan seslilal.com yazarak sesligece sohbet odalarina erise bilir sizlerde ücretsiz yetki ve oda alimlarindan faydalana bilirsiniz sesli gece sitesine girisler buradan yapilmaktadir sesligece kamerali Chat görüntülü sohbet odalari kalitenin keyfini bizimle yasayin sesli gece web sitesi kapanmistir..

sesligece site sahibi sen kimsin hayirdir aklinca bana log aciyorsun prblemin nedir senin biz seni tanimayiz etmeyiz bize log acarsan karsliginida alirsin mutlaka bak ben bu tarz seyleri sevmiyorum it dalasi gibi blog yaz kavga et vs vs seylerle ugrasmakta istemiyorum herkez kendi yoluna baksin biz sokak serserisi degiliz kavgayla falanda isimiz yok ama sen bana durup dururken log acmissin varsa bir prblemin gelirsin insan gibi konsuur hallerdesin sokak serserisi gibi kavga etmete nedir ? insan olun yolunuza bakin herkez kendi isine baksin umarim birdaha tekrari olmaz bu log acmalarin falan hadin kolay gele..

Bir önceki yazımız olan Staf9 Yetkiler Pek Yakinda başlıklı makalemizde oda alimi, sesli lal ve seslichat hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Sesli Ve Görüntülü Sesli Chat sitesi. Seviyeli Sesli chat odalarında Hoşca vakit gecirebilirsiniz.

Leave a Reply

 • Kesinlikle öyle..

  by on 30 Mart 2022 - 0 Comments

  👉Samimiyetin Olmadığı Yerde,Őnce Keyfim Kaçar,Sonra Kendim Kaçarım…! Kişilerin Kaliteli Yaşamlarına Değil, Kişiliğin Kalitesine Hayranım.. Bir önceki yazımız olan ! başlıklı makalemizde Lal sesli ve seslilal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bonjour Gözüm,,Roj baS Sana Günaydin

  by on 11 Ocak 2022 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Baba Cüneyt Tek , : ( başlıklı makalemizde ertfzguhjiklö hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Sesli Lal Sitesi ,

  by on 15 Kasım 2021 - 0 Comments

  Seslilal.Com Sitesinden gelen yazilarin tamami Hobyy amacli olan yazilardir kesinlikle yazilari yanlis algilamayin Makale paylasimi yapmak adina yazilan yazilardir , amacim reklam user cekme vb seyler degildir Seslilal.Com web sitesinden gelen yazilar bazilari hak ettigi icin yazilmis geriye kalanlarida sadece hobyy amacli olarak yazilan makalelerdir site islerini birakali uzun Zaman oldu yazmis oldugum yazilardan site […]

 • Almanya Mobil Chat siteleri..

  by on 5 Şubat 2022 - 0 Comments

  Almanya Telefon Chat,Almanya Mobil Chat Siteleri, Bir önceki yazımız olan Kirginim sana Hayat.. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • feristah okulan ,Seslimekan, Seslimekan.com

  by on 1 Kasım 2021 - 0 Comments

  Seslimekan.com sitesinin kapicisi olan feristah bak soytariligin geregi yok ilhanmisin Nesin beni taniyan bir bayan sizin siteye geliyor o insana kalkiyorsun diorsunki sizin sitenin sahibi pek ise yarayan birisi degildi diyorsun , ise yaramak seslivatan.com da internetten tanidigin insanlardan heleki bir bayandan para istemekmi sana soruyorum egerki sizin ise yaramak anlayisiniz buysa haklisin ben ise […]