Welcome, visitor! [ Register | Login

SesliChat Siteleri, Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat 10 Ekim 2021

SesliChat Siteleri, Sesli Chat Siteleri Internet üzerinden yayin yapan yüzlerce Chat siteelrine rastlamak bu ara mümkündür Seslichat siteleri bundan bir on yil gerie gidecek olursak daha zevkli ortamlarin oldugu platformdu Internet üzerinden seslichat hizmeti veren bukadar web sitesi yoktu tabiki anlattigim Rico ve Almalak dönemyidi tabiki Eski kullanicilar da bilirler Arap odalari ile bilinirdi Almalak dönemi ozamanlar seslichat hizmeti veren fazla bir sayida site yoktu sanal alemde ve herseyde cok cok kiymetliydi degerliydi simdiki gibi yetki panelleri falanda almiyorduk admin kullanicisindaki yetkilerle kullanicilara yetki yazilip siliniyordu ve SINIR Limit sayisi falanda yoktu ama yinede web site sahipleri kimseye yetki vermezdiler neden derseniz eski siteciler siteelrinin kalitesini düsürmemek icin her gelene gidene yetki yazmazlardi simdi ise yetkiler ücretli aliniyor ve jangi siteye gitsen Staf9 yetkisini ayni gün gittigin siteden ala biliyorsunuz demem oki seslichat platformu ayaga düstü eskiden dedigim gibi siteler azdi cünkü odalar pahaliydi herkez site acamiyordu ben ilk sitemi firat panelden acmistim cok iyi hatirliyorum ilk site acitigimda birtane sohbet odasi 25 tl idi 10+1 sitem vardi toplanti odasida ozamanlar ücretsiz verilmiyordu 10+1 web sitem vardi aylik 45,50 euro para öderdim simdi 50 euro para verince 60 ile 70 arasi oda aciyorsun siteelrin cogalmasi odalarin ucuz olmasindan kaynaklandi benim fikrim budur siteelrde cogaldikca kaliteler düstü kalite düstükce kullanici kaliteside düstü haliyle vel hasil kelam hic birseyin tadi tuzu kalmadi..

Bir önceki yazımız olan SesliAs,SesliAs.Com HIZLI Giris YAP başlıklı makalemizde SesliAs, SesliAs.Com ve seslichat hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Sesli Ve Görüntülü Sesli Chat sitesi. Seviyeli Sesli chat odalarında Hoşca vakit gecirebilirsiniz.

Leave a Reply

 • Kesinlikle öyle..

  by on 30 Mart 2022 - 0 Comments

  👉Samimiyetin Olmadığı Yerde,Őnce Keyfim Kaçar,Sonra Kendim Kaçarım…! Kişilerin Kaliteli Yaşamlarına Değil, Kişiliğin Kalitesine Hayranım.. Bir önceki yazımız olan ! başlıklı makalemizde Lal sesli ve seslilal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • SesliBerlin, Sesli Berlin, Sesli Chat Siteleri

  by on 9 Mart 2022 - 0 Comments

  SesliBerlin, Sesli Berlin, Sesli Chat Siteleri Kamerali Sohbet ODalari Almanya Sesli Sohbet Sitesi Kamerali Chat Sohbet Kiz arkadas arama sitesi Erkek arkadas arama sitesi Dul bayanlarla sohbet odalari Evli bayanlarla kacamak sohbet odalari Sesli site Sesli sohbet Chat Avrupa sohbet odalari, Avrupa Chat sitesi ,Avrupa Sohbet Avrupa Chat Bir önceki yazımız olan Köln Sohbet ODalari, […]

 • !

  by on 26 Mart 2022 - 0 Comments

  Dürüst olmayan Kaybeder.. Hergün birseyini Birgün iSe Herseyini !!🙃 😉   Bir önceki yazımız olan Seslitulay,Seslitulay.Com Sohbet Girisi.. başlıklı makalemizde seslitulay, seslitulay.com ve seslitulay.net hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Seslitulay,Seslitulay.Com Sohbet Girisi..

  by on 8 Mart 2022 - 0 Comments

  Seslitulay,Seslitulay.Com Sohbet Girisi.. Seslitulay.Com web sitesi kapanmistir yeni girisler buradan yapilmaktadir.. Seslitulay kamerali Chat sohbet odalarina giris yapmak icin Google arama motorundan Sesliberlin.Com yazarak seslitulay sohbet odalarina erise bilirsiniz seslitulay gecici bir süreligine kapanmistir Sesliberlin olarak seslitulay sohbet odalari hizmet vermektedir speaykchat kalitesiyle kesintisiz ve sinirsiz sohbet odalari siz seslitulay kullanicilarina ücretsiz ve üyeliksiz hizmet […]

 • Karma Damar sarkilar Müslüm

  by on 2 Mart 2022 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan SesliHasret,Seslihasret.Com Sohbet Girisi Burdandir başlıklı makalemizde seslihasret ve seslihasret.com hakkında bilgiler verilmektedir.