Welcome, visitor! [ Register | Login

SesliChat Siteleri, Sesli Chat Siteleri

Sesli Chat 10 Ekim 2021

SesliChat Siteleri, Sesli Chat Siteleri Internet üzerinden yayin yapan yüzlerce Chat siteelrine rastlamak bu ara mümkündür Seslichat siteleri bundan bir on yil gerie gidecek olursak daha zevkli ortamlarin oldugu platformdu Internet üzerinden seslichat hizmeti veren bukadar web sitesi yoktu tabiki anlattigim Rico ve Almalak dönemyidi tabiki Eski kullanicilar da bilirler Arap odalari ile bilinirdi Almalak dönemi ozamanlar seslichat hizmeti veren fazla bir sayida site yoktu sanal alemde ve herseyde cok cok kiymetliydi degerliydi simdiki gibi yetki panelleri falanda almiyorduk admin kullanicisindaki yetkilerle kullanicilara yetki yazilip siliniyordu ve SINIR Limit sayisi falanda yoktu ama yinede web site sahipleri kimseye yetki vermezdiler neden derseniz eski siteciler siteelrinin kalitesini düsürmemek icin her gelene gidene yetki yazmazlardi simdi ise yetkiler ücretli aliniyor ve jangi siteye gitsen Staf9 yetkisini ayni gün gittigin siteden ala biliyorsunuz demem oki seslichat platformu ayaga düstü eskiden dedigim gibi siteler azdi cünkü odalar pahaliydi herkez site acamiyordu ben ilk sitemi firat panelden acmistim cok iyi hatirliyorum ilk site acitigimda birtane sohbet odasi 25 tl idi 10+1 sitem vardi toplanti odasida ozamanlar ücretsiz verilmiyordu 10+1 web sitem vardi aylik 45,50 euro para öderdim simdi 50 euro para verince 60 ile 70 arasi oda aciyorsun siteelrin cogalmasi odalarin ucuz olmasindan kaynaklandi benim fikrim budur siteelrde cogaldikca kaliteler düstü kalite düstükce kullanici kaliteside düstü haliyle vel hasil kelam hic birseyin tadi tuzu kalmadi..

Bir önceki yazımız olan SesliAs,SesliAs.Com HIZLI Giris YAP başlıklı makalemizde SesliAs, SesliAs.Com ve seslichat hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Sesli Ve Görüntülü Sesli Chat sitesi. Seviyeli Sesli chat odalarında Hoşca vakit gecirebilirsiniz.

Leave a Reply

 • Kesinlikle öyle..

  by on 30 Mart 2022 - 0 Comments

  👉Samimiyetin Olmadığı Yerde,Őnce Keyfim Kaçar,Sonra Kendim Kaçarım…! Kişilerin Kaliteli Yaşamlarına Değil, Kişiliğin Kalitesine Hayranım.. Bir önceki yazımız olan ! başlıklı makalemizde Lal sesli ve seslilal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Bonjour Gözüm,,Roj baS Sana Günaydin

  by on 11 Ocak 2022 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Baba Cüneyt Tek , : ( başlıklı makalemizde ertfzguhjiklö hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Sesli Lal Sitesi ,

  by on 15 Kasım 2021 - 0 Comments

  Seslilal.Com Sitesinden gelen yazilarin tamami Hobyy amacli olan yazilardir kesinlikle yazilari yanlis algilamayin Makale paylasimi yapmak adina yazilan yazilardir , amacim reklam user cekme vb seyler degildir Seslilal.Com web sitesinden gelen yazilar bazilari hak ettigi icin yazilmis geriye kalanlarida sadece hobyy amacli olarak yazilan makalelerdir site islerini birakali uzun Zaman oldu yazmis oldugum yazilardan site […]

 • Almanya Mobil Chat siteleri..

  by on 5 Şubat 2022 - 0 Comments

  Almanya Telefon Chat,Almanya Mobil Chat Siteleri, Bir önceki yazımız olan Kirginim sana Hayat.. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • feristah okulan ,Seslimekan, Seslimekan.com

  by on 1 Kasım 2021 - 0 Comments

  Seslimekan.com sitesinin kapicisi olan feristah bak soytariligin geregi yok ilhanmisin Nesin beni taniyan bir bayan sizin siteye geliyor o insana kalkiyorsun diorsunki sizin sitenin sahibi pek ise yarayan birisi degildi diyorsun , ise yaramak seslivatan.com da internetten tanidigin insanlardan heleki bir bayandan para istemekmi sana soruyorum egerki sizin ise yaramak anlayisiniz buysa haklisin ben ise […]