Welcome, visitor! [ Register | Login

SesliCagla,SesliCagla.Com,Almanya Sesli Sohbet ODalari

Almanya Sesli Chat 14 Ekim 2021

Seslicagla.Com web sitesi Internet üzerinden dünya Chat kullanicilarina onlarca yil hizmet veren kaliteli bir web sitesi olarak eski kullanicilarin aklinda yer almis bir web sitedir. uzun bir Zaman sohbet kullanicilarini bünyesinde agirlayarak eski sohebtcilerin hafizasinda izler birakmsitir özellikle Siir camiyasinin ve Sohebtci kullanicilarin  bu web sitesinde cok emekleri vardir Serpil Celebi bir cok Siir okuyan kullanicilar onlarca yil Seslicagla.Com WEB Sitesinde Canli paylasimlarda bulunmustur  Seslicagla.Com Sohebet odalarinda eski sohbet kullanicilari güzel vakitler gecirmistir bir ara sanal sesli sohebet sesli Chat katagorilerinde Chat sitesi diyince akla gelen ilk siteler  arasinda idi , neyazikki devamliligini sürdüremeyen siteler arasinda yer alarak suan aktif olamyan bir Alan ismidir umarim önümüzdeki vakit tekrardan aktif bir site olarak akrsimiza tekrardan cikar temennimiz budur,

Seslicagla.Com Almanya sohbet odalari,almanya Chat siteleri,almanya sesli sohbet ,Almanya sesli ve görüntülü arkadaslik siteleri,avrupa sohbet odalari,avrupa Chat siteleri,avrupa Partner arama siteleri

Bir önceki yazımız olan Mobil Sesli Sohbet ODalari,SesliYerim,SesliYerim.Com başlıklı makalemizde almanyasesli, mobil uyumlu sohbet odalari ve seslialmanya hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Sesli Ve Görüntülü Sesli Chat sitesi. Seviyeli Sesli chat odalarında Hoşca vakit gecirebilirsiniz.

Leave a Reply

 • SesiLal Sesli sohbet..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Seslilal.Com Sesli Chat Sesli Sohbet Sesli ve Yazili Chat Hizmeti Seslilal Görüntülü arkadaslik siteleri Seslilal Almanya Partner Siteleri.. Bir önceki yazımız olan Türkce Pop Remix başlıklı makalemizde sesli chat, sesli lal ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Tan Askim Diyorum.. Tan Sarkilari ,Tan Sarkilari Dinle SesliLal

  by on 26 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Mir Perver, Sarya başlıklı makalemizde mir perver dinle, mir perver sarkilari ve mus bulanik hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Mustafa ceceli Mühür..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan SesiLal Sesli sohbet.. başlıklı makalemizde sesli chat ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Öptüm Nefesinden uzaklardan..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Mustafa ceceli Mühür.. başlıklı makalemizde sesli chat, sesli sohbet ve seslilal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Türkce Pop Remix

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Tan Askim Diyorum.. Tan Sarkilari ,Tan Sarkilari Dinle SesliLal başlıklı makalemizde sesli chat, sesli lal ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.