Welcome, visitor! [ Register | Login

Sesli Chat Siteleri

Genel 20 Eylül 2021

Sesli Chat siteleri daha önceleri Internet ortaminda vakit gecirmek müzik dinlemek eglenmek arkadas edinmek vb amaclarda kullanilirdi simdi ise sesli Chat siteleri tamamen bir kerhane olarak kullaniliyor ne yazikki bu aci ama gercek real hayatinda bir sey yapamayan erkek yada kadinlar buraalrda cinsel arzularini bastirmak icin sesli Chat sitelerini kullaniyor üstete dedigim gibi realinde yapamadiklari bazi seyleri buraalrda tatmin etmye calisan insanlarin hepsi ne yazikki buralarda aslan kesiliyor real hayatind bir bayana merhaba diyemeyen erkekler ve bayanlar buralarda klavye arkasindan ahkam keserek kendi kendililerini ön planda tutmaya calisarak ego tatmin ediyorlar ne yazikki bunlar aci ama gercekler kadinlar hemsire Doktor avukat erkekler is adami mühendis vss vss 🙂 ama aslinda söyle birsey var buda bir gercektir Internet ortami aslinda issiz gücsüz insanalrin takildigi bir ortamdir buda bir gercektir tabiki aramizda is sahibi olan para sahibi olan mevki sahibi olan insanalrda mutlaka vardir ama gercek mevki sahibi meslek sahibi olan insanlar zaten benim sunum var bunum var diyerek hava atmaz cünkü Adam zaten bir yere gelmsitir ve bununda havasini yapmaz kendini sesli Chat siteelrinde ön planda tutmaya calisan insanlar kendinilerini birsey oalrak gösteren insanlar erkek yada kadinlar aslinda hic birsey degildir birseylerin pesindedir erkekler kadin pesinde kadinalrda erkek pesindelerdir biri birrlerini kadirarak cinsellik pesinde kosan aciz insanlardir

Bir önceki yazımız olan SesliBerlin,SesliBerlin.Com Sohbet ODalari başlıklı makalemizde sesliberlin ve sesliberlin.com hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz Sesli Ve Görüntülü Sesli Chat sitesi. Seviyeli Sesli chat odalarında Hoşca vakit gecirebilirsiniz.

Leave a Reply

 • SesiLal Sesli sohbet..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Seslilal.Com Sesli Chat Sesli Sohbet Sesli ve Yazili Chat Hizmeti Seslilal Görüntülü arkadaslik siteleri Seslilal Almanya Partner Siteleri.. Bir önceki yazımız olan Türkce Pop Remix başlıklı makalemizde sesli chat, sesli lal ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Tan Askim Diyorum.. Tan Sarkilari ,Tan Sarkilari Dinle SesliLal

  by on 26 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Mir Perver, Sarya başlıklı makalemizde mir perver dinle, mir perver sarkilari ve mus bulanik hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Mustafa ceceli Mühür..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan SesiLal Sesli sohbet.. başlıklı makalemizde sesli chat ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Öptüm Nefesinden uzaklardan..

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Mustafa ceceli Mühür.. başlıklı makalemizde sesli chat, sesli sohbet ve seslilal hakkında bilgiler verilmektedir.

 • Türkce Pop Remix

  by on 29 Temmuz 2023 - 0 Comments

  Bir önceki yazımız olan Tan Askim Diyorum.. Tan Sarkilari ,Tan Sarkilari Dinle SesliLal başlıklı makalemizde sesli chat, sesli lal ve sesli sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.